Sešli jsme se na kafi…

... aneb Jak probíhala minulá setkání.

Pozvání na kafe už od nás přijalo několik zajímavých hostů, kteří se podělili o své marketingové zkušenosti, úspěchy a občas i o nějaký ten přešlap. Seznamte se s nimi, zjistěte, jaká byla minulá setkání, a někdy se za námi také stavte.

Sabina Erbanová, FoodoraSabina Erbanová
Akce proběhla: 14. 3. 2024

Foodora má s rebrandingem zkušenost. Když původní brand Dáme jídlo začal ztrácet na preferencích, zrodila se nová, růžová značka se sloganem Protože chci. Poměrně krátce po rebrandu předběhla foodora konkurenci jak v rámci Top of Mind, tak v preferencích. Značka i nadále stabilně roste a získává na popularitě u nových zákazníků. Svůj podíl na tom má i brand architect Sabina Erbanová, která vymýšlí, kam tu růžovou ještě dostat.

Detail akce
Ivo Mrena
Akce proběhla: 25. 1. 2024

Shoptet je největší dodavatel e-shopových řešení na tuzemském trhu. Platformu využívá k online prodeji přes 37 tisíc převážně středních a malých firem v Česku, na Slovensku a v Maďarsku. CMO Shoptetu Ivo Mrena se v oblasti marketingu pohybuje více než 15 let a je držitelem několika marketingových cen. V rámci Shoptetu si prošel více pozic a jeho aktuální misí je „posunout marketing firmy od lokálního ke globálnímu hráči“.

Detail akce
Cristina Baron
Akce proběhla: 30. 11. 2023

Na kafe měl původně dorazit zakladatel Donio David Procházka, nemoc mu v tom bohužel zabránila. Velmi narychlo ho nahradila Cristina Carmen Baron a svého úkolu se zhostila se ctí. Aby také ne, Cristina se ve světě marketingu a PR pohybuje celý svůj profesní život a v Donio má na starosti marketingové strategie, řízení kampaní, průzkum trhu, analýzu dat a branding. Donio je nejrychleji rostoucí crowdfundingová platforma v ČR.

Detail akce
Ondřej Karanský
Akce proběhla: 26. 9. 2023

Celým Ondřejovým profesním životem se prolínají dva obory – marketing a finance. Zkušenosti sbíral v agentuře, jako freelancer i prostřednictvím vlastního podnikání. V Portu Ondřej vede marketingové oddělení a má na starost několik různých investičních platforem v Česku, na Slovensku a v Polsku. Díky Ondřejovi a jeho kampani Investice nejsou jen pro milionáře se Portu stalo v roce 2022 absolutním vítězem české PR soutěže LEMUR.

Detail akce
Jan Romportl
Akce proběhla: 6. 6. 2023

Jan disponuje titulem Ph.D. z umělé inteligence a více než 10 lety zkušeností v univerzitním výzkumu a výuce v oblastech umělé inteligence, interakce člověka a stroje, řečových technologií a filozofie. Založil a vedl Dataclair.ai – Centrum umělé inteligence v PPF a O2 Czech Republic. Když se odpoutal od korporátního prostředí, založil vlastní startup Elin.ai. Jan organizuje Prague AI Safety Meetup a spolupracuje s mezinárodní komunitou zabývající se bezpečností AI.

Detail akce
Radoslav Conev
Akce proběhla: 4. 5. 2023

Radoslav Conev založil e-shop už během studií farmacie na vysoké škole. Na chvíli si odskočil nasbírat praktické zkušenosti do renomovaných farmaceutických společností, načež se vrátil do rodinné firmy, aby to mohl rozjet ve větším stylu. Kromě dvou vlastních značek se mu podařilo vybudovat široké portfolio značek dalších firem, jež prodává po celé střední a jižní Evropě.

Detail akce
Lubor Malý
Akce proběhla: 23. 3. 2023

Lubor Malý je autorem knihy HR marketing a marketingový konzultant ve společnosti WORKOHOLIX. V marketingu se pohybuje už téměř 20 let, posledních 6 se aktivně věnuje problematice HR marketingu. Pod jeho vedením vzniklo více než 500 úspěšných kampaní pro vyšší desítky klientů. Kromě konzulací Lubor také pravidelně přednáší o marketingové problematice. Nerad chodí okolo horké kaše a v soukromé i pracovní sféře je upřímný a říká věci na rovinu.

Detail akce
Adam Dunovský
Akce proběhla: 30. 11. 2022

Adam bere život jako videohru, v níž je třeba stále postupovat na vyšší level. Není proto divu, že má „na svědomí“ několik úspěšných projektů, například prémiové přírodní doplňky značky Aroha. Zaměřuje se však zejména na oblast podcastů, kde je jeho jméno spojeno nejen se společností Ernst & Young a hlavně s veleúspěšným sourozeneckým podcastem Brocast, který se několikrát umístil mezi nejlepšími v soutěži Podcast roku.

Detail akce

Buďte u toho s námi.

Už 25. 4. v 19:00 se potkáme v Crepes&Coffee s content designerkou Komerční banky. Rezervujte si místo teď! Kapacita je omezená, tak ať to nepropásnete.

Koupit vstupenku
Kontakty
Máte jakýkoliv dotaz nebo námět na vylepšení?
Neváhejte a kontaktujte Katku 🙂

Kateřina Andrée
katerina.andree@vceliste.cz+420 604 633 744
Copyright Lepidus s.r.o. – Všechna práva vyhrazena