Sešli jsme se na kafi…

... aneb Jak probíhala minulá setkání.

Pozvání na kafe už od nás přijalo několik zajímavých hostů, kteří se podělili o své marketingové zkušenosti, úspěchy a občas i o nějaký ten přešlap. Seznamte se s nimi, zjistěte, jaká byla minulá setkání, a někdy se za námi také stavte.

Ondřej Karanský
Akce proběhla: 26. 9. 2023

Celým Ondřejovým profesním životem se prolínají dva obory – marketing a finance. Zkušenosti sbíral v agentuře, jako freelancer i prostřednictvím vlastního podnikání. V Portu Ondřej vede marketingové oddělení a má na starost několik různých investičních platforem v Česku, na Slovensku a v Polsku. Díky Ondřejovi a jeho kampani Investice nejsou jen pro milionáře se Portu stalo v roce 2022 absolutním vítězem české PR soutěže LEMUR.

Detail akce
Jan Romportl
Akce proběhla: 6. 6. 2023

Jan disponuje titulem Ph.D. z umělé inteligence a více než 10 lety zkušeností v univerzitním výzkumu a výuce v oblastech umělé inteligence, interakce člověka a stroje, řečových technologií a filozofie. Založil a vedl Dataclair.ai – Centrum umělé inteligence v PPF a O2 Czech Republic. Když se odpoutal od korporátního prostředí, založil vlastní startup Elin.ai. Jan organizuje Prague AI Safety Meetup a spolupracuje s mezinárodní komunitou zabývající se bezpečností AI.

Detail akce
Radoslav Conev
Akce proběhla: 4. 5. 2023

Radoslav Conev založil e-shop už během studií farmacie na vysoké škole. Na chvíli si odskočil nasbírat praktické zkušenosti do renomovaných farmaceutických společností, načež se vrátil do rodinné firmy, aby to mohl rozjet ve větším stylu. Kromě dvou vlastních značek se mu podařilo vybudovat široké portfolio značek dalších firem, jež prodává po celé střední a jižní Evropě.

Detail akce
Lubor Malý
Akce proběhla: 23. 3. 2023

Lubor Malý je autorem knihy HR marketing a marketingový konzultant ve společnosti WORKOHOLIX. V marketingu se pohybuje už téměř 20 let, posledních 6 se aktivně věnuje problematice HR marketingu. Pod jeho vedením vzniklo více než 500 úspěšných kampaní pro vyšší desítky klientů. Kromě konzulací Lubor také pravidelně přednáší o marketingové problematice. Nerad chodí okolo horké kaše a v soukromé i pracovní sféře je upřímný a říká věci na rovinu.

Detail akce
Adam Dunovský
Akce proběhla: 30. 11. 2022

Adam bere život jako videohru, v níž je třeba stále postupovat na vyšší level. Není proto divu, že má „na svědomí“ několik úspěšných projektů, například prémiové přírodní doplňky značky Aroha. Zaměřuje se však zejména na oblast podcastů, kde je jeho jméno spojeno nejen se společností Ernst & Young a hlavně s veleúspěšným sourozeneckým podcastem Brocast, který se několikrát umístil mezi nejlepšími v soutěži Podcast roku.

Detail akce
Adam Pýcha
Akce proběhla: 12. 10. 2022

Adamova kariérní cesta byla rozmanitá. Prošel různými obory, z nichž některé souvisely s marketingem více, jiné méně. Shoda náhod ho zavedla do společnosti Knihy Dobrovský,  kde může bez obav ventilovat svou knižní závislost. Adam je totiž vášnivý čtenář a pisálek. Jedním z jeho kreativních projektů je veleúspěšná facebooková skupina Knižní závisláci, která v současnosti čítá cca 60 000 členů

Detail akce
Alena Barnová a Kateřina Tygl
Akce proběhla: 29. 6. 2022

Vzájemná podpora a inspirace – na těchto pilířích stojí organizace Ženy v byznysu, kterou v roce 2017 založila Kateřina Tygl. Společně s Alenou Barnovou pořádá už 5 let podnětná setkání a online i offline konference. Předávají dál své zkušenosti, znalosti a kontakty pro každodenní život podnikatelek, manažerek a žen na volné noze. Zabývají se byznysovými tématy z pohledu žen – zvládání práce a rodiny, sebevědomí nebo umění vyjednávat.

Detail akce
Lukáš Balek
Akce proběhla: 30. 3. 2022

Marketingu se Lukáš věnuje více než 10 let. Snaží se v něm uplatnit své zkušenosti se sociologickými výzkumy a vývojem technologií. Řídí marketing ve Scuku, na konferencích nejčastěji vystupuje jako specialista na retenční marketingovou strategii, je členem poroty soutěže Internet Effectiveness Awards a stál u zrodu Komunity a University Targito, věnující se systematickému vzdělávání e-mailingových specialistů.

Detail akce

Buďte u toho s námi.

Už 30. 11. v 19:00 se potkáme v Crepes&Coffee s Davidem Procházkou. Rezervujte si místo teď! Kapacita je omezená, tak ať to nepropásnete.

Koupit vstupenku
Kontakty
Máte jakýkoliv dotaz nebo námět na vylepšení?
Neváhejte a kontaktujte Katku 🙂

Kateřina Andrée
katerina.andree@vceliste.cz+420 604 633 744
Copyright Lepidus s.r.o. – Všechna práva vyhrazena