Jak rebrandovat a nezbláznit se z toho

Sabina Erbanová
Akce proběhla 14. 3. 2024 od 19:00 | Crepes&Coffee, Praha 8

Recept na úspěšný rebranding nám v březnu přinesla Sabina Erbanová z legendární foodora. Popsala celý proces revitalizace obchodní značky, který byl v jejich případě velmi přínosný. Prozradila, co byly klíčové momenty, na co všechno nesměli zapomenout a jak konkrétně změnu značky komunikovali. Jako vždy nechyběly ani konkrétní příklady, data a sdílení toho, co se povedlo (i nepovedlo). Nechte se inspirovat praktickými tipy pro zdařilý rebranding.

Něco více o hostovi

Sabina Erbanová, Foodora

Sabina Erbanová

brand architect, foodora

Jak jsme si užili Kafe a marketing se Sabinou?

Co vás k tématu může zajímat

Budujte značku na pevných základech a poznejte své zákazníkyBudování značky začíná tím, že porozumíte zákazníkům. Jak na to, aby vás to nestálo statisíce

Dáme jídlo se rozhodlo pro rebranding z důvodu klesajících preferencí. Stávající zákazníci sice byli věrní, ale značka potřebovala získat nové. Abyste i vy dokázali správně zacílit a oslovit nové publikum, musíte své (potenciální) zákazníky nejprve poznat. Přečtěte si, jak porozumět zákazníkům, aniž by vás to stálo „majlant“.

Přečíst
Jak na positioning značkyOdlište se od konkurence: Jak na positioning vaší značky

Během rozhovoru se Sabinou došlo také na srovnání positioningu značky foodora a jejího hlavního konkurenta – značky Wolt. Zjistěte, co to je positioning a jak z něho udělat vaši přidanou hodnotu. Najděte si své vlastní místo na trhu, ať vás zákazník na první pohled pozná.

Přečíst
Vybudujte silnou značku pomocí vizuální identityVybudujte silnou značku pomocí jednotné vizuální identity

Foodora v rámci rebrandingu měnila samozřejmě také vizuální styl, který se prolíná každým jejím marketingovým kanálem. Pomocí jednotné vizuální identity můžete vybudovat silnou značku, kterou zákazníci poznají, ať se s ní setkají kdekoliv. Přečtěte si, jak na to, a prohlédněte si konkrétní příklady.

Přečíst

Buďte u toho s námi.

Už 25. 4. v 19:00 se potkáme v Crepes&Coffee s content designerkou Komerční banky. Rezervujte si místo teď! Kapacita je omezená, tak ať to nepropásnete.

Koupit vstupenku
Kontakty
Máte jakýkoliv dotaz nebo námět na vylepšení?
Neváhejte a kontaktujte Katku 🙂

Kateřina Andrée
katerina.andree@vceliste.cz+420 604 633 744
Copyright Lepidus s.r.o. – Všechna práva vyhrazena