fb_pixel

s Kateřinou Fišerovou

(Ředitelka, SmartEmailing)

 

Čtvrtek 23. 5. 2019 od 18:00 | Studio ALTA, U Výstaviště 21, 170 00 Praha

 

Hostem úplně prvního Kafe&Marketing byla Kateřina Fišerová, která stojí v čele největšího nástroje na e-mail marketing u nás – SmartEmailingu. A kdo se zastavil na její povídání u šálku dobré kávy, tak rozhodně nelitoval. Kateřina totiž promluvila nejen o tom, jak se v její firmě dělá marketing, ale prozradila i osobní zkušenosti, vzestupy a nepříjemné zkušenosti, které nenajdete v nablýskaných článcích a promo videích. Večerem provázel Josef Řezníček, zakladatel marketingové agentury Včeliště.

 

Podívejte se, jaké to bylo

Něco více o Kateřině

Kateřina Fišerová

Ředitelka, SmartEmailing

Katka stojí v čele největšího nástroje na e-mail marketing u nás – SmartEmailingu. A kdo se zastavil na její povídání u šálku dobré kávy, tak rozhodně nelitoval. Kateřina totiž promluvila nejen o tom, jak se v její firmě dělá marketing, ale prozradila i osobní zkušenosti, vzestupy a nepříjemné zkušenosti, které nenajdete v nablýskaných článcích a promo videích.

Jak jsme si užili Kafe a marketing s Katkou

Buďte první, kdo se dozví další termín

Poslední termín Kafe a marketingu již proběhl, ale nemusíte zoufat! Již pro vás chystáme další! Chcete se o něm dozvědět jako první? Zapište se nám na čekací listinu.

Kontakty

Máte jakýkoliv dotaz nebo námět na vylepšení? Neváhejte a kontaktujte Báru 🙂

Barbora Smyčková
barbora.smyckova@vceliste.cz
+420 777 690 636

Copyright Lepidus s.r.o. – Všechna práva vyhrazena