fb_pixel

s Karlem Dytrychem

(kapitán ve Freelo, CEO Váš Hosting)

 

Čtvrtek 29. 10. 2019 od 18:00 | Standard Cafe, Karolíny Světlé 23, Praha 1

 

Hostem čtvrtého neformálního povídání o marketingu byl tentokrát Karel Dytrych. I když tento pozitivně nabitý člověk neustále cestuje, zvládá řídit společnost Freelo i Váš Hosting a točit poutavé podcasty. Cestou za svými úspěchy přepral nejednu marketingovou nástrahu. Jakou? To z něj vytáhl moderátor akce Josef Řezníček, zakladatel marketingové agentury Včeliště.

 

Podívejte se, jaké to bylo

Něco více o Karlovi

Karel Dytrych

Kapitán ve Freelo, CEO ve Váš Hosting 

10 let zkušeností v marketingu a k tomu 100 km měsíčně v nohách. Karel Dytrych je cestovatel s duší marketéra. Nebo snad marketér s duší cestovatele? Měli jsme jedinečnou příležitost zeptat se ho na vše, co vás u kafe s ním napadlo. Poznali jste Karlovy fígle v online projektech, díky kterým šetří čas jiným. Znát ho můžete nejen z Freelo a Vašeho Hostingu, ale svůj um předvedl také u projektů Hlidam.to, Seo-servis.cz nebo Saaskari.cz. Dále spolupracoval s firmami jako je Nikon, Mountfield nebo třeba Nedcon.

Jak jsme si užili Kafe a marketing s Karlem

Únorový termín je obsazený, ale…

Únorový termín je již bohužel plně obsazen, ale můžete se zapsat na čekací listinu! Pokud by se nějaké místo uvolnilo, napíšeme vám. 

Kontakty

Máte jakýkoliv dotaz nebo námět na vylepšení? Neváhejte a kontaktujte Báru 🙂

Barbora Smyčková
barbora.smyckova@vceliste.cz
+420 777 690 636

Copyright Lepidus s.r.o. – Všechna práva vyhrazena