Jak propagovat finanční služby pomocí obsahového marketingu

Ondřej Karanský
Akce proběhla 26. 9. 2023 od 19:00 | Crepes&Coffee, Praha 8

Přestože jsou Češi stále velmi konzervativní, co se nakládání s penězi týká, a panuje zde poměrně značná nedůvěra ve finanční subjekty, podařilo se investiční platformě Portu získat více než 200 000 registrovaných uživatelů. Navzdory pandemii, válce a celkově nepříznivé ekonomické situaci portál přitahuje další a další klienty, a to zejména díky strategickému obsahovému marketingu. Jaký obsah portu.cz tvoří, jaké jsou jeho náklady a hlavně výsledky? Přijďte se to dozvědět na další Kafe a marketing s marketingovým manažerem Portu Ondřejem Karanským.

Něco více o hostovi

Ondřej Karanský

Marketingový manažer Portu

Jak jsme si užili Kafe a marketing s Ondrou Karanským?

Co vás k tématu může zajímat

Ondřej Karanský o obsahovém marketinguJak na obsahový marketing ve světě financí a investic

Investiční platformě Portu.cz se daří získávat nové klienty zejména díky obsahovému marketingu. Ondřej v rozhovoru uvedl, že obsah byl od začátku hlavním komunikačním kanálem Portu, a potvrdil tak naši tezi, že obsah je král. 

Přečíst
Jak řídit tvorbu obsahuJak řídit tvorbu obsahu? Máme pro vás návod

Ondřej Karanský potvrdil, že kvalitní obsah představuje klíč k úspěšné propagaci značky. Aby splnil vaše cíle a očekávání, musíte k jeho tvorbě přistupovat od samotného začátku smysluplně a dbát na efektivitu práce.

Přečíst
4 důvody neúspěchu na poli obsahového marketingu4 důvody neúspěchu na poli obsahového marketingu

Obsah je král potřetí. Úsilí věnované obsahovému marketingu však může přijít vniveč, pokud s ním správně nepracujete. Důvodů, proč vymazlený obsah nemá odezvu, může být více. Podívejme se teď na čtyři zásadní.

Přečíst

Buďte u toho s námi.

Už 6. 6. v 19:00 se potkáme v Crepes&Coffee s Janem Coufalem ze CZECH PROMOTION. Rezervujte si místo teď! Kapacita je omezená, tak ať to nepropásnete.

Koupit vstupenku
Kontakty
Máte jakýkoliv dotaz nebo námět na vylepšení?
Neváhejte a kontaktujte Katku 🙂

Kateřina Andrée
katerina.andree@vceliste.cz+420 604 633 744
Copyright Lepidus s.r.o. – Všechna práva vyhrazena