Kafe a marketing s Lucií Petrákovou

Lucie Petráková
Akce proběhla 1. 2. 2022 od 18:00 | ONLINE

Jak vypadá marketing, který má koule? Inspiraci jsme načerpali od Lucie Petrákové, marketingové ředitelky Železné koule. Jak se tahle neobyčejná online i offline tělocvična liší od běžných fitness center, kdo je její cílovka a jaký tón komunikace jim funguje? S Lucií jsme mluvili o tom, jak budovat komunitu, jakou roli hraje v koulím marketingu podcast, blog a sociální sítě nebo díky jaké strategii se téhle zapálené partě loni podařilo vybrat v crowdfundingové kampani na HitHitu téměř 7 milionů korun.

Něco více o hostovi

Lucie Petráková

Jak jsme si užili Kafe a marketing s Lucií Petrákovou ?

Co vás k tématu může zajímat

Jak funguje algoritmus Facebooku a Instagramu

Lucie nám prozradila, jaké výsledky jim přinesly v roce 2021 sociální sítě a které příspěvky se zařadily mezi ty nejúspěšnější. My vám prozradíme, jak zvýšit dosah vašich vlastních příspěvků.

Přečíst
S Adamem Dunovským o využití podcastu v podnikání

V marketingovém mixu Železné koule hraje velkou roli podcast. Na tento marketingový kanál jsme se zaměřili v Kafe a marketing s Adamem Dunovským a probrali, jak na firemní podcast.

Přečíst
Jak propojit online a offline marketing

Lucie nás během rozhovoru důkladně seznámila se svým unikátním projektem online i offline tělocvičny. Propojení těchto dvou světů využijete i v marketingu. Zjistěte, jak.

Přečíst

Buďte první, kdo se dozví o dalším termínu.

Poslední termín Kafe a marketingu již proběhl, ale nemusíte zoufat. Chystáme pro vás další! Chcete se přihlásit s předstihem? Zaregistrujte se a včas se dozvíte, na koho se můžete těšit.

Zaregistrovat se na další akci
Kontakty
Máte jakýkoliv dotaz nebo námět na vylepšení?
Neváhejte a kontaktujte Katku 🙂

Kateřina Andrée
katerina.andree@vceliste.cz+420 604 633 744
Copyright Lepidus s.r.o. – Všechna práva vyhrazena