Kafe a marketing s Janem Houdkem

Jan Houdek
Akce proběhla 28. 2. 2022 od 18:00 | ONLINE

Jak rozjet kávový e-shop od nuly až k dnešnímu třináctimilionovému ročnímu obratu? Kafe a marketing dostálo v únoru svému názvu: naše pozvání přijal Jan Houdek, spolumajitel e-shopu Dokonalá káva, který cílí na domácí nadšence přípravy espressa. Čím firma vyniká v záplavě konkurence a jak vybudovat vlastní značku kávy? Na čem stojí jejich obsahový marketing a co konkrétně přináší? Je blog přežitek? A jak se kávový byznys od roku 2020 s příchodem pandemie proměnil?

Něco více o hostovi

Jan Houdek

Jak jsme si užili Kafe a marketing s Janem Houdkem?

Co vás k tématu může zajímat

Jak vybudovat e-shop z nuly až na jedničku v oboru

Honzovi se podařilo během šesti let rozjet e-shop úplně od nuly až k třináctimilionovému ročnímu obratu. S budováním e-shopu má velké zkušenosti také Dan Višňák a rozpovídal se o tom v našem podcastu.

Přečíst
9 rad pro dokonalé články na blog, které si oblíbí čtenáři i vyhledávače

Honza nám prozradil, že statistiky organické návštěvnosti blogu boří jeho přesvědčení, že „blogové články jsou mrtvé a nikdo je nečte“. To je důvod na dokonalých článcích zapracovat, ne? Přečtěte si, jak.

Přečíst

Buďte první, kdo se dozví o dalším termínu.

Poslední termín Kafe a marketingu již proběhl, ale nemusíte zoufat. Chystáme pro vás další! Chcete se přihlásit s předstihem? Zaregistrujte se a včas se dozvíte, na koho se můžete těšit.

Zaregistrovat se na další akci
Kontakty
Máte jakýkoliv dotaz nebo námět na vylepšení?
Neváhejte a kontaktujte Katku 🙂

Kateřina Andrée
katerina.andree@vceliste.cz+420 604 633 744
Copyright Lepidus s.r.o. – Všechna práva vyhrazena