Jak nám sociální sítě a zbožíznalství přinesly 1 miliardu

Adam Pýcha
Akce proběhla 12. 10. 2022 od 17:30 | Impact Hub K10 Praha

Tentokrát jsme si povídali s Adamem Pýchou, který má na starost kompletní fungování online obchodu Knihy Dobrovský. Zajišťuje, aby e-shop rostl a lidé tam nakupovali rádi. Také se stará o propagaci celé společnosti a podporu značky. Prozradil nám, jak konkrétně to dělá a co k tomu využívá. Probrali jsme sociální sítě a spolupráci s influencery, ale také zbožíznalství, které dle Adama pomáhá k efektivnímu marketingu. Řeč byla taky o Facebookové skupině Knižní závisláci, kterou Adam založil.

Něco více o hostovi

Adam Pýcha

Jak jsme si užili Kafe a marketing s Adamem Pýchou?

Co vás k tématu může zajímat

Jak zvládnout komunikaci na sociálních sítích a nezbláznit se

Sociální sítě přináší Knihám Dobrovský skvělé výsledky. Aby tomu tak bylo, je potřeba zde nepřetržitě komunikovat. Dali jsme dohromady přehled rad, které vám komunikaci s fanoušky i hatery usnadní.

Přečíst
Vytvářejte příspěvky na sociální sítě jako profesionál

V Knihách Dobrovský ví, jak na poutavé příspěvky. Víte to i vy? Ukážeme vám, jaký obsah na sociálních sítích postovat, a to obecně i s ohledem na specifika vybraných platforem.

Přečíst
Případová studie: zapojení sociálních sítí do marketingového mixu

Používat sociální sítě se prostě vyplácí. Jakých výsledků dosáhl e-shop Speciální zahradnictví, když do marketingového mixu naplno zapojil sociální sítě?

Přečíst

Buďte u toho s námi.

Už 25. 4. v 19:00 se potkáme v Crepes&Coffee s content designerkou Komerční banky. Rezervujte si místo teď! Kapacita je omezená, tak ať to nepropásnete.

Koupit vstupenku
Kontakty
Máte jakýkoliv dotaz nebo námět na vylepšení?
Neváhejte a kontaktujte Katku 🙂

Kateřina Andrée
katerina.andree@vceliste.cz+420 604 633 744
Copyright Lepidus s.r.o. – Všechna práva vyhrazena