fb_pixel

Přijďte si popovídat o marketingu

PŘIPRAVUJEME DALŠÍ TERMÍN

Zajímá vás, jak dělají marketing v úspěšných firmách, čím si můžete zajistit skvělé self promo nebo co udělat pro nastartování vlastní firmy? Přijďte si s námi u šálku dobré kávy popovídat o marketingu!

Na každé setkání vybíráme hosta, který vás nechá nahlédnout do zákulisí propagace projektu, na kterém právě pracuje. Pro obecné principy a teoretické poučky u nás není místo. Jdeme přímo k jádru věci, zajímají nás praktické ukázky i zákulisní informace, které se jinde nedozvíme. Součástí každého setkání je také diskuze, ve které se můžete zeptat na cokoli (co se marketingu týče, samozřejmě).

 

Zapište se už teď na čekací listinu a jako první se dozvíte, že máme nový termín.

CHCI SE ZAPSAT NA ČEKACÍ LISTINUVíce informací

O „Kafe a marketing“

Nápad vznikl jak jinak než u kafe. Pár chytrých hlav se dalo dohromady a vymyslelo koncept neformálních marketingových povídání s lidmi, co mají díky svým projektům spoustu zkušeností s marketingem. Dost bylo nablýskaných přednášek o věcech, které v marketingu stejně nelze využít. Tohle je zkrátka jiné kafe! Je pro ty, co chtějí po práci chvíli posedět se zajímavými lidmi z oboru a poznat, jak se dělá marketing v jiných vodách. A věřte, že prozradí i to, s čím byste se osobně třeba raději ani nechlubili. Jste zvědaví?

A kdo byli ti marketingoví nadšenci u kafe? Lidé z agentury Včeliště, které, možná stejně jako vás, zajímají skutečné příběhy marketérů z praxe.
Máte dotazy? Napište nám

S kým se potkáte?

Host
Host

Na každém marketingovém (a kávovém) posezení se potkáte s hostem, který vás nechá nahlédnout pod pokličku svých úspěchů i neúspěchů. V první části večera poví o svém podnikání či projektu a na praktických ukázkách představí úspěšné marketingové taktiky. Ve druhé části pak zodpoví všechny vaše otázky. 

Josef Řezníček
Josef Řezníček

Josef vás pravidelně provází večery s kafem a marketingem. Před několika lety založil marketingovou agenturu Včeliště a vede tým marketérů. Společně pomáhají klientům rozvíjet jejich podnikání v oblasti nejen obsahového marketingu. Vidí proto do hloubky problematiky a může klást konkrétní a zvídavé otázky. Je také moderátorem následné diskuze s hosty, v rámci které se můžete dozvědět ty nejinternější tajnosti. 🙂

Vy, účastníci
Vy, účastníci

Vy coby publikum jste na akci stejně důležití jako host. A je na vás, jak se zapojíte. Můžete buď jen poslouchat, nebo se do diskuze rovnou zapojit. Nesměle i směle. Ale není třeba se rdít, když se na něco budete chtít hosta zeptat. Dotazy a vlastní zkušenosti jsou u Kafe a marketingu více než vítány.