fb_pixel

s Danielem Višňákem

(autor projektu Eshoprestart.cz)

 

Čtvrtek 26. 9. 2019 od 18:00 | Standard Cafe, Karolíny Světlé 23, Praha 1

 

Hostem třetího neformálního povídání o marketingu byl tentokrát Daniel Višňák, zakladatel úspěšného projektu Eshoprestart.cz. Dan má dlouholeté zkušenosti se zviditelňováním e-shopů. Dokáže je posouvat dál, ale i odrážet od samého dna. U kafe radil, čeho se při budování kvalitního e-shopu vyvarovat a co vás naopak vystřelí nahoru.

 

Podívejte se, jaké to bylo.

Něco více o Danielovi

Daniel Višňák

Autor projektu Eshoprestart.cz

Pokud se někdo dokáže postarat o „znovuzrození“ nebo opravdové nastartování e-shopu, je to právě Dan Višňák. Důkazem je několik desítek českých i slovenských internetových obchodů, kterým pomohl k reálnému navýšení obratu. Dokázal jim poradit i je vést správnou cestou. Své zkušenosti předává prostřednictvím vlastního projektu Eshoprestart.cz. S mottem „Každý e-shop může být úspěšný“ předává své zkušenosti a zároveň varuje před chybami, kterými si provozovatelé e-shopů sami házejí klacky pod nohy.

Jak jsme si užili Kafe a marketing s Danielem

Další Kafe a marketing…

tentokrát s Karlem Dytrychem

Kdo má židli, ten u nás nebydlí, ale má zaručeně jistotu, že se potká s Karlem Dytrychem, kapitánem ve Freelo a Váš Hosting. Místa bývají rychle rozebraná, zamluvte si tedy co nejrychleji to své.

Kontakty

Máte jakýkoliv dotaz nebo námět na vylepšení? Neváhejte a kontaktujte Báru 🙂

Barbora Smyčková
barbora.smyckova@vceliste.cz
+420 777 690 636

Copyright Lepidus s.r.o. – Všechna práva vyhrazena