fb_pixel

Sešli jsme se na kafi…

... aneb Jak probíhala minulá setkání.

Pozvání na kafe už od nás přijalo několik zajímavých hostů, kteří se podělili o své marketingové zkušenosti, úspěchy a občas i o nějaký ten přešlap. Seznamte se s nimi, zjistěte, jaká byla minulá setkání, a někdy se za námi také stavte. 

Ukažte, jak to vypadalochci být příště u toho

Naši skvělí hosté

Petra Plemlová
Petra Plemlová

Majitelka a zakladatelka e-shopů Unuo.cz a Unuodesign.cz s ročním obratem 70 milionů korun, která zároveň zvládá péči i o své čtyři děti. 

Petra Dolejšová
Petra Dolejšová

Advokátka a jednatelka ve společnosti eLegal.cz, která má bohaté zkušenosti s konkurenčním bojem i budováním osobního brandu lidí ve firmě.

Shopsys
Shopsys

Jestli někdo ví, jak dělat B2B marketing pro majitele e-shopů, jsou to Matěj Kapošváry a Lukáš Havlásek ze Shopsys, kteří byli hosty pátého, kávou provoněného večera. 

Karel Dytrych
Karel Dytrych

Pozitivně naladěný člověk, který kromě častého cestování zvládá řídit společnost Freelo i Váš Hosting, a navíc ještě točit poutavé podcasty.

Daniel Višňák
Daniel Višňák

Zakladatel projektu Eshoprestart.cz s dlouholetými zkušenostmi se zviditelňováním e-shopů, které dokáže i z úplného dna dostat na výsluní. 

Tereza Kučerová
Tereza Kučerová

Specialistka na strategický rozvoj značek a @holkazdigitalu, která má ve svém portfoliu klienty jako Moneta Money Bank, LG, Raiffeisenbank, Bonami nebo Kindred. 

Kateřina Fišerová
Kateřina Fišerová

Ředitelka SmartEmailingu, největšího nástroje na e-mail marketing u nás, prozradila více o svých marketingových vzestupech i pádech.