fb_pixel

Sešli jsme se na kafi…

... aneb Jak probíhala minulá setkání.

Pozvání na kafe už od nás přijalo několik zajímavých hostů, kteří se podělili o své marketingové zkušenosti, úspěchy a občas i o nějaký ten přešlap. Seznamte se s nimi, zjistěte, jaká byla minulá setkání, a někdy se za námi také stavte. 

Ukažte, jak to vypadalochci být příště u toho
Lubor Malý
Lubor Malý

Lubor pracuje v marketingu už téměř 20 let, přičemž od roku 2015 se aktivně věnuje oblasti HR marketingu. Pod jeho vedením dosud vzniklo více než 500 úspěšných kampaní. Lubor také pravidelně přednáší a v rámci agentury WORKOHOLIX konzultuje marketingovou problematiku. Díky němu jsme se v březnu dozvěděli, jak na tvorbu HR kampaní a které propagační kanály jsou pro ně nejefektivnější. Lubor je upřímný a říká věci na rovinu, takže nechyběly ani konkrétní ukázky a rady ověřené v praxi. 

Adam Dunovský
Adam Dunovský

V listopadu jsme s Adamem Dunovským probrali firemní podcasty. Adam má „na svědomí“ několik úspěšných projektů z různých oblastí, jeho srdcovou záležitostí jsou však právě podcasty. Jeho jméno je spojeno nejen se společností Ernst & Young (podcast Cesta s EY), ale hlavně s veleúspěšným sourozeneckým podcastem Brocast, který se několikrát umístil mezi nejlepšími v soutěži Podcast roku a měsíčně si ho poslechne přes 2 miliony lidí. Adam nám prozradil detaily ohledně přípravy, vybavení, témat a mnoho dalšího.

Adam Pýcha
Adam Pýcha

Na říjnovém Kafe a marketingu jsme si povídali s Adamem Pýchou, který má na starost kompletní fungování online obchodu Knihy Dobrovský. Zajišťuje, aby e-shop rostl a lidé tam nakupovali rádi. Také se stará o propagaci celé společnosti a podporu značky. Prozradil nám, jak konkrétně to dělá a co k tomu využívá. Probrali jsme sociální sítě a spolupráci s influencery, ale také zbožíznalství, které dle Adama pomáhá k efektivnímu marketingu. Řeč byla taky o Facebookové skupině Knižní závisláci, kterou Adam založil.    

Ženy v byznysu
Ženy v byznysu

Vzájemná podpora a inspirace – na těchto pilířích stojí Ženy v byznysu. Alena Barnová a Kateřina Tygl pořádají už 5 let podnětná setkání a konference.

Lukáš Balek
Lukáš Balek

Jak se z téhle zkušební verze Scuku stalo během 5 let největší online farmářské tržiště v České republice? Poodhalí nám to marketingový ředitel Scuku Lukáš Balek.

Jan Houdek
Jan Houdek

Jak rozjet kávový e-shop od nuly až k dnešnímu třináctimilionovému ročnímu obratu? Jan Houdek je spolumajitel společnosti Dokonalá Káva.

Lucie Petráková
Lucie Petráková

Jak vypadá marketing, který má koule? Inspiraci jsme načerpali od Lucie Petrákové, marketingové ředitelky Železné koule.

Ondřej Vrabec
Ondřej Vrabec

Je marketing e-shopu ZahradniZabava.cz stejně hravý jako jeho sortiment? Naším listopadovým hostem byl jeho zakladatel Ondřej Vrabec.

Tadeáš Kula
Tadeáš Kula

Ve svých dvaadvaceti založil úspěšný startup Reknihy. Kromě knih dýchá Tadeáš pro ekologii. Naším říjnovým hostem byl Tadeáš Kula, zakladatel Reknihy.cz.

Ruslan Skopal
Ruslan Skopal

Září bylo ve znamení spodního prádla. Přivítali jsme Ruslana Skopala, CEO Trenýrkárna.cz, která je největším českým e-shopem s pánským spodním prádlem.

Jaroslav Kaucký
Jaroslav Kaucký

V červnu jsme spolu s Jaroslavem Kauckým z UrbanStore a Bibloo nahlédli do zákulisí fashion marketingu jedné z největších e-commerce fashion skupin v ČR.

Filip Černý
Filip Černý

Jak funguje marketing v obchodě s hudebními nástroji? To a mnohem víc nám v květnu prozradil Filip Černý z obchodu Kytary.cz.

Milan Šmíd
Milan Šmíd

V čem je Zásilkovna jiná než ostatní doručovatelé? Co ji odlišuje a s jakými výsledky? V dubnu jsme přivítali Milana Šmída ze skupiny Packeta.

Anna Zemanová
Anna Zemanová

Jak dělat marketingu v nezisku a jak najít balanc mezi poutavým a hlubokým obsahem? V březnu jsme přivítali Annu Zemanovou z Díky, že můžem.

Jakub Stupka
Jakub Stupka

Na čem je postavený marketing úspěšné e-mailingové platformy a jaké jsou jeho silné a slabé stránky? Hostem únorového live streamu byl spoluzakladatel Ecomailu.

Jan Skalický a Roman Dobiáš
Jan Skalický a Roman Dobiáš

Existuje recept na úspěšný affiliate marketing? Právě do této oblasti marketingu jsme se ponořili v lednovém live streamu a rovnou se dvěma hosty.

Ondřej Preuss
Ondřej Preuss

Vyplatí se na základě uživatelského průzkumu překopat celý web i nabídku služeb? Nejen na tuto otázku odpovídal zakladatel Dostupného advokáta.

Karolina Tomascová
Karolina Tomascová

Jak navýšit objednávky na 200 %, navíc během krize a bez marketingového oddělení? To nám prozradila spolumajitelka firmy Správná podprsenka.

Martin Mates
Martin Mates

Jak se dá vybudovat lovebrand, který v roce 2019 dosáhl obratu 85 milionů Kč? I o to se s námi podělil Martin Mates, spoluzakladatel Econea.cz.

Martin Bazala
Martin Bazala

Jak se dostat na špičku mezi softwarovými firmami, to nám 16. září prozradil Martin Bazala, který se už 14 let podílí na řízení RAYNETu

Petra Plemlová
Petra Plemlová

Majitelka a zakladatelka e-shopů Unuo.cz a Unuodesign.cz s ročním obratem 70 milionů korun, která zároveň zvládá péči i o své čtyři děti. 

Petra Dolejšová
Petra Dolejšová

Advokátka a jednatelka ve společnosti eLegal.cz, která má bohaté zkušenosti s konkurenčním bojem i budováním osobního brandu lidí ve firmě.

Shopsys
Shopsys

Jestli někdo ví, jak dělat B2B marketing pro majitele e-shopů, jsou to Matěj Kapošváry a Lukáš Havlásek ze Shopsys, kteří byli hosty pátého, kávou provoněného večera. 

Karel Dytrych
Karel Dytrych

Pozitivně naladěný člověk, který kromě častého cestování zvládá řídit společnost Freelo i Váš Hosting, a navíc ještě točit poutavé podcasty.

Daniel Višňák
Daniel Višňák

Zakladatel projektu Eshoprestart.cz s dlouholetými zkušenostmi se zviditelňováním e-shopů, které dokáže i z úplného dna dostat na výsluní. 

Tereza Kučerová
Tereza Kučerová

Specialistka na strategický rozvoj značek a @holkazdigitalu, která má ve svém portfoliu klienty jako Moneta Money Bank, LG, Raiffeisenbank, Bonami nebo Kindred. 

Kateřina Fišerová
Kateřina Fišerová

Ředitelka SmartEmailingu, největšího nástroje na e-mail marketing u nás, prozradila více o svých marketingových vzestupech i pádech.