fb_pixel

s Janem Skalickým a Romanem Dobiášem

(lídry úspěšné affiliate spolupráce 4home a Dognet)

 

Akce proběhla v úterý 26. 1. 2021 od 18:00 | ONLINE

 

Existuje recept na úspěšný affiliate marketing? Právě do této oblasti marketingu jsme se ponořili v lednovém live streamu a rovnou se dvěma hosty. Pro koho je affiliate vhodný a kdy o něm naopak raději ani neuvažovat, jaké jsou konkrétní přínosy i stinné stránky partnerského marketingu, to všechno nám prozradil Jan Skalický (4home) a Roman Dobiáš (Dognet), sehrané affiliate duo s mnohaletými zkušenostmi. 

 

PŘIHLÁSIT SE NA DALŠÍ AKCI SPUSTIT ZÁZNAM

Něco více o hostech

Ing. Jan Skalický

Marketing Director, 4home

Už při studiích monetizoval Jan Skalický své projekty primárně pomocí affiliate marketingu. Následně shodou okolností „převlékl dres“ a z publishera se stal inzerentem. S více než deseti roky zkušeností vede posledních 6 let marketingové oddělení v českém e-shopu 4home, který působí na pěti evropských trzích a chystá se dál.

Ing. Roman Dobiáš

Country Manager, Dognet

Roman Dobiáš řídí od roku 2018 affiliate síť Dognet v ČR a v online marketingu se pohybuje už deset let. Vždy chtěl dělat věci, které dávají smysl, lze je vyhodnotit, zlepšovat, využívat nových technologií a přístupů – a to vše propojit se selským rozumem. V (u nás stále podceňovaném) affiliate marketingu vidí velký potenciál.

Jak jsme si užili Kafe a marketing s Janem a Romanem?